• Nedavno
Novi modul transpondera AGM732F Netgear kompatibilan 1.25 G 10km SFP

Novi modul transpondera AGM732F Netgear kompatibilan 1.25 G 10km SFP

HRK 119.94
Količina robe
Prisutan


Novi modul transpondera AGM732 F Netgear kompatibilan 1000 Base-LX 10km SFP
100% kompatibilnost, testiranje u dobrim uvjetima zajamčeno
Visoka kvaliteta s certifikatom CE&FCC, zamjena za 1 godinu i garancija na 3 godine.
Kvalitetu telekomunikacija,konkurentne cijene, samo 10% -20% od početne jedne cijene
Stanje Proizvoda
Nudimo visoko kvalitetne modul transpondera SFP (mini-GBIC), koji je 100% kompatibilan sa originalnim,može u potpunosti vjerovati vašem sami требовательному aplikaciji LAN/WLAN, голосовому projektu ili implementaciju mreže, svi proizvodi imaju garanciju od 3 godine i doživotno tehničku podršku.
Dostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping. Sve uvozne carine i porezi su odgovornost kupca. Proizvodi se šalju potvrdio adresu kupca od ponedjeljka do petka (vikendom i praznicima isključeni) Molimo vas, molimo da provjerite vašu adresu isporuke pažljivo prije postavljanja vaše narudžbe. Ako želite promijeniti adresu, molimo vas, kontaktirajte nas, u suprotnom, bilo kakve informacije o promjeni može se ignorirati nakon slanja
NAPOMENA :
Proizvod će biti poslan iz Hong konga;
Vrijeme isporuke varira od 3 do 25 radnih dana :
SAD / glavne europske zemlje10~15 radnih dana
Druge zemlje15~25 radnih dana
Hitno potražnje, pogled pls bira курьерский kao što su DHL, UPS, Fedex i tako dalje.
Zbog ograničenja popis ne bismo preuzeli mnoge elemente.
Veleprodaja kupci, molimo vas da nas kontaktirate Prije početka trgovanja! ! ! ! ! ! ! !
Garancija i povrat dajemo novac u zamjenu za 1 godinu i novac na održavanje na 3 godine. Naša garancija ne pokriva nepravilno korištenje, fizička oštećenja, oštećenja vodom, gubitak ili krađu. Sve kupnja se može vratiti u roku od 14 dana od dana kupnje za potpuni povrat ili razmjene. Svi proizvodi moraju biti u izvornom stanju. Roba oštećena ili nedostaju dijelovi su bespovratna
Kontaktirajte nas nadamo se da ste zadovoljni našim proizvodom i uslugom i, zauzvrat, наградите nas pet zvjezdica rejtingom. Vaše pozitivne kritike će biti za nas od velike pomoći u budućem radu. Ako imate bilo kakvih vrijedne sugestije ili bilo kakvih problema s našim proizvodima ili dostavom. Molimo Vas da nas kontaktirate odmah, prije nego što nam dati neutralne ili negativne povratne informacije. Mi ćemo odgovoriti na bilo koje pitanje u roku od 24 sata (osim vikendom i praznikom ). Tada ćemo pokušati učiniti sve što je moguće kako bi riješio taj problem što je prije moguće.
O nama Dobrodošli u naš dućan Aliexpress! Osnovana 2008 godine, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Doo je vodeći proizvođač može ponuditi fiber-optički primopredajnici,fiber-optički patch kablovi i fiber-optičke opreme.Svoje proizvode je stavljen na područja iz Kine diljem svijeta mi smo novi prodavatelj u Aliexpress, međutim, sa našom veliki tim, primarnog izvora, mi ćemo ponuditi sve najbolje i najkvalitetnije,
Konkurentne cijene i осмотрительное posluga.

Detaljne karakteristike

brend:
EB-LINK
Broj Modela:
AGM732F
Mjesto podrijetla:
Guangdong, Kina (Kopno)
Paket:
sfp
udaljenost:
10 km
Valna duljina:
1310 nm
Brzina Prijenosa Podataka:
1.25 g
tip kabela:
Однорежимный način
spojnica:
Двухшпиндельный LC
DDM/DOM:
Postoji Podrška
is_customized:
Yes

Slični proizvodi